Nový PEUGEOT 208

NABIJE VÁS ENERGIOU

%

Nový PEUGEOT 208

NABIJE VÁS ENERGIOU

Prebieha načítanie stránky

Prepnúť na klasickú verziu

Alebo si môžete pozrieť stránku na Vašom počítači pre HD rozlíšenie

Objavte

Zadné 3D LED svetlomety v
tvare pazúrov

Už na prvý pohľad Vás nový PEUGEOT 208 nabije energiou so svojím športovým, elegantným a sebavedomým dizajnom, novými textúrovanými farbami a novým svetelným podpisom 3D LED svetlometov, vzadu v tvare pazúrov.

Zistite viac

PEUGEOT
i-Cockpit

Energia nového PEUGEOT 208 na seba upozorní hneď pri prvom dotyku s volantom: reakcie sú okamžité,intuitívne jazdenie a výnimočné ovládanie. Výsledkom je výnimočný pocit z jazdy, ako v meste, tak aj na diaľnici. S jednoduchým a kvalitne spracovaným head-up displejom a 7" dotykovou obrazovkou máte pocit, že cockpit je prepojený priamo na Vaše zmysly.

Zistite viac

Úsporné a výkonné
motory

Nový PEUGEOT 208 ponúka motory poslednej generácie, ktoré sú kombináciou úspornosti a silného výkonu. Univerzálny benzínový motor PureTech je teraz dostupný aj v 110 koňovej turbo verzii so spotrebou menej ako 4,5l/100 km. Čo sa týka dieselových motorov, v ponuke sú nové výkonné a úsporné motory BlueHDi s najúspornejším spaľovacím motorom na svete so spotrebou len 3l/100 km!

Zistite viac

Active City Brake (systém núdzového brzdenia)

S množstvom systémov na podporu riadenia a 6 airbagmi v štandardnej výbave je Peugeot 208 doslova plný rôznych bezpečnostných prvkov. Active City Brake - nový automatický brzdový systém, ktorý sa aktivuje pri rýchlosti do 30 km/h - vďaka nemu sa znižuje riziko nehôd alebo sa znižujú ich následky, pokiaľ vodič nereaguje dostatočne rýchlo.

Zistite viac

Cúvacia kamera

S menšou dĺžkou a zmenšeným volantom, je nový PEUGEOT 208 kompaktný a ponúka výnimočné ovládanie. Cúvanie a parkovanie je jednoduchšie vďaka cúvacej kamere a technológii Park Assist, ktorá automaticky vyhľadáva parkovacie miesta, preberie kontrolu nad volantom a zmení parkovanie na pokojné a bezstresové.

Zistite viac

Peugeot 208

Nové exkluzívne farby:

  • Orange power
  • Ice silver
  • Ice grey
Konfigurátor:
Motory PureTech: spotreba v zmiešanej premávke (1/100 km): 4,5. CO2 (g/km) : 104. Spotreba v mestskej premávke (l/100km) : 5,7. CO2 (g/KM) : 132. Spotreba v mimomestkej premávke (l/100km) : 3,8. CO2 (g/km) : 88. Motory BlueHDi: spotreba v zmiešanej premávke (l/100 km) : 3,0. CO2 (g/km) : 79. Spotreba v mestskej premávke (l/100 km) : 3,6. CO2 (g/km) : 93. Spotreba v mimomestkej premávke (l/100 km) : 2,7. CO2 (g/km) : 70. Voliteľná výbava: textúrované farby, výnimočný svetelný podpis, veľký 7" dotykový displej, Active City Brake, cúvacia kamera, Park Assist, Mirror Screen, možnosti personalizácie.